Soffa och stolar

Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar
Soffa och stolar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, STOLAR 2 st, 1800-talets slut, rokokostil, stomme i valnöt, skuren dekor, sitthöjd ca 39, soffans längd ca 128 cm

Fläckar, slitage, klädsel emd skador

746620

2020-03-10