Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ROLF SMEDMAN (1929-2000): (2) Harar, signerade och daterade Rolf Smedman 1988 resp -92, blandteknik och akvarell, motivyta ca 27x17,5 resp 37x26 cm
Zustandsbeschreibung
746621
2020-03-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner