Rolf Smedman

Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ROLF SMEDMAN (1929-2000): (2) Harar, signerade och daterade Rolf Smedman 1988 resp -92, blandteknik och akvarell, motivyta ca 27x17,5 resp 37x26 cm

Zustandsbeschreibung

746621

2020-03-10