Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
ROLF SMEDMAN (1929-2000): (2) Hundar, signerade och daterade Rolf Smedman 1982 resp. -91, akvareller, motivyta ca 20x18 resp. 16x21 cm
Med deidkationer
746622
2020-03-10