Rolf Smedman akvareller

Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

ROLF SMEDMAN (1929-2000): (2) Hundar, signerade och daterade Rolf Smedman 1982 resp. -91, akvareller, motivyta ca 20x18 resp. 16x21 cm

Med deidkationer

746622

2020-03-10