Eldhundar Napoleon III

Eldhundar Napoleon III
Eldhundar Napoleon III
Eldhundar Napoleon III
Eldhundar Napoleon III
Eldhundar Napoleon III
Eldhundar Napoleon III
Eldhundar Napoleon III
Eldhundar Napoleon III
Eldhundar Napoleon III
Eldhundar Napoleon III

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ELDHUNDAR, ett par, Napoleon III, i form av Vulcanos och Venus sittande på rocaille, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd 55/56 cm

PROVENIENS: Stopalo

746636

2020-03-08