Klubbat för:
24 000 SEK
15 000 SEK
ELDHUNDAR, ett par, Napoleon III, i form av Vulcanos och Venus sittande på rocaille, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd 55/56 cm
PROVENIENS: Stopalo
746636
2020-03-08