Bord Maria Flap Bruno Mathsson

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Maria Flap", slagbord, Bruno Mathsson International, formgivningsår 1968, fanérat i masurbjörk, underrede i bok, märkt, höjd ca 70, bredd 110, total längd ca 240 cm

Skada, repor, slitage

746637

2020-03-11