Fåtöljer Louis XV-stil
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, Louis XV-stil, 1800-talets andra hälft, fristående, träskuren dekor, förgyllda, lös stoppad sits och rygg, ymnig dekor av akantus, rocailler och voluter, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Stopalo
746640
2020-03-08