Åsa Jungnelius "Make up" läppstift och naggelack

Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius
Åsa Jungnelius

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ÅSA JUNGNELIUS, "Make up", två skulpturer, Kosta, i form av läppstift resp. nagellack, signerade KOSTA BODA Å. JUNGNELIUS 2090907 samt KOSTA BODA Å. JUNGNELIUS 209080, höjd ca 19-20 cm

Smärre slitage, smuts

746681

2020-03-13