PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PER EKSTRÖM (1844-1935): Fjällmotiv, signerad P. Ekström., olja på duk, 45x74 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären. Därefter i arv till nuvarande säljare
krackelyrer, smärre färgbortfall
746721
2020-04-05