PER EKSTRÖM: Fjällmotiv

PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
PER EKSTRÖM: Fjällmotiv
PER EKSTRÖM: Fjällmotiv

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PER EKSTRÖM (1844-1935): Fjällmotiv, signerad P. Ekström., olja på duk, 45x74 cm.

PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären. Därefter i arv till nuvarande säljare

krackelyrer, smärre färgbortfall

746721

2020-04-05