Ljusstakar WMF Jugend

Ljusstakar WMF Jugend
Ljusstakar WMF Jugend
Ljusstakar WMF Jugend
Ljusstakar WMF Jugend
Ljusstakar WMF Jugend
Ljusstakar WMF Jugend
Ljusstakar WMF Jugend
Ljusstakar WMF Jugend
Ljusstakar WMF Jugend
Ljusstakar WMF Jugend

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, ljusstakar, 1 par, nysilver, Tyskland, omkring år 1900, Jugend, höjd ca 12 cm

Kuntoraportti

Slitage, repor

746726

Päivämäärä:

2020-03-10