Ljusstakar WMF Jugend
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, ljusstakar, 1 par, nysilver, Tyskland, omkring år 1900, Jugend, höjd ca 12 cm
Kuntoraportti
Slitage, repor
746726
Päivämäärä:
2020-03-10