Jardinièrer Jugend WMF

Jardinièrer Jugend WMF
Jardinièrer Jugend WMF
Jardinièrer Jugend WMF
Jardinièrer Jugend WMF
Jardinièrer Jugend WMF
Jardinièrer Jugend WMF
Jardinièrer Jugend WMF
Jardinièrer Jugend WMF

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, jardinièrer, 2 st., nysilver, Tyskland, omkring år 1900, Jugend, med glasinsats, höjd ca 7-10, längd 16-28 cm

Smärre nagg, slitage

746733

2020-03-10