Speglar jugend

Speglar jugend
Speglar jugend
Speglar jugend
Speglar jugend
Speglar jugend
Speglar jugend

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGLAR, 1 par, 1900-talets början, jugend, patinerad koppar, oval form, ca 43x34 cm

Patinering med slitage

746736

2020-03-09