Jardinière Jugend

Jardinière Jugend
Jardinière Jugend
Jardinière Jugend
Jardinière Jugend
Jardinière Jugend
Jardinière Jugend

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JARDINIÈRE, nysilver, Tyskland, 1900-talets början, Jugend, oval form, med uppsvängda hänklar, glasinsats, höjd ca 10, längd 29 cm

Zustandsbeschreibung

Med gravyr, obet. nagg

746738

2020-03-10