Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JARDINIÈRE, nysilver, Tyskland, 1900-talets början, Jugend, oval form, med uppsvängda hänklar, glasinsats, höjd ca 10, längd 29 cm
Zustandsbeschreibung
Med gravyr, obet. nagg
746738
2020-03-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner