Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-tal, keramisk konstmassa, föreställande fiskare med lykta, bär signatur Aug Otto, höjd ca 84 cm
Smärre nagg, lagning
746739
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här