Golvlampa fiskare

Golvlampa fiskare
Golvlampa fiskare
Golvlampa fiskare
Golvlampa fiskare
Golvlampa fiskare
Golvlampa fiskare
Golvlampa fiskare
Golvlampa fiskare
Golvlampa fiskare
Golvlampa fiskare

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-tal, keramisk konstmassa, föreställande fiskare med lykta, bär signatur Aug Otto, höjd ca 84 cm

Smärre nagg, lagning

746739

2020-03-09