Hatthylla Funkis

Hatthylla Funkis
Hatthylla Funkis
Hatthylla Funkis
Hatthylla Funkis
Hatthylla Funkis
Hatthylla Funkis
Hatthylla Funkis
Hatthylla Funkis

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLA, aluminium, förkromade stålrör, 1930/40-tal, funkis, längd ca 144 cm

Slitage

746756

2020-03-10