Pablo Picasso skålfat
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Bird a branche, skålfat, Frankrike, dekor av fågel i svart, keramik, vit glasyr, signerad EDITION PICASSO, djupstämplad Madura samt Edition Picasso, höjd 4, diameter 15,5 cm
Mindre slitage
746762
2020-03-09