Pablo Picasso skålfat

Pablo Picasso skålfat
Pablo Picasso skålfat
Pablo Picasso skålfat
Pablo Picasso skålfat
Pablo Picasso skålfat
Pablo Picasso skålfat

Klubbat för:

10 500 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

PABLO PICASSO (1881-1973): Bird a branche, skålfat, Frankrike, dekor av fågel i svart, keramik, vit glasyr, signerad EDITION PICASSO, djupstämplad Madura samt Edition Picasso, höjd 4, diameter 15,5 cm

Kuntoraportti

Mindre slitage

746762

Päivämäärä:

2020-03-09