Bordsmonter

Bordsmonter
Bordsmonter
Bordsmonter
Bordsmonter
Bordsmonter
Bordsmonter

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSMONTER, svartbetsat trä, lucka med glas, lås, nyckel saknas, H ca 18 cm, ca 100x60 cm

Skador: Bruksslitage

746764

2020-03-11