Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, pelarbord med trepassfot, svartlackat trä, samtida tillverkning, H ca 61 cm diam ca 79 cm
Skador: Bruksslitage, repor
746765
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här