rUNT SOFFBORD

rUNT SOFFBORD
rUNT SOFFBORD
rUNT SOFFBORD
rUNT SOFFBORD
rUNT SOFFBORD
rUNT SOFFBORD

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, pelarbord med trepassfot, svartlackat trä, samtida tillverkning, H ca 61 cm diam ca 79 cm

Skador: Bruksslitage, repor

746765

2020-03-11