Linea Veam Freischwinger karmstolar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINEA VEAM, 4 karmstolar "Freischwinger", Italien, 1900-talets andra hälft, stommar i förkromade stålrör, sitsar,
ryggstöd och armlän i grått läder, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, patina på armstöd

746771

2020-03-14