Widerholm & Dahlberg ask i tenn

Klubbat för:

1 400 SEK

1 200 SEK

MANSCHETTKNAPPSASK, tenn, 1900-talets första hälft, Widerholm & Dahlberg, stämplad ´´LAG. SKYDDAD W&D´´, dekor med man som kikar ned i asken, höjd 4,5, diameter 6,5 cm

746781

2020-03-15