Klubbat för:
1 400 SEK
1 200 SEK
MANSCHETTKNAPPSASK, tenn, 1900-talets första hälft, Widerholm & Dahlberg, stämplad ´´LAG. SKYDDAD W&D´´, dekor med man som kikar ned i asken, höjd 4,5, diameter 6,5 cm
746781
2020-03-15