Per-Olof Rosén oljemålning

Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER-OLOF ROSÉN (född1944): Figurkomposition, signerad o daterad PO Rosén -71, olja på duk, 54x44 cm, oramat

746783

2020-03-15