David Rosén byrå
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAVID ROSÉN, byrå ur Futura-serien, fanerad i mahogny, mässingshandtag, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, byrån brickmärkt, höjd ca 74, 60x40 cm
Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage.
Nyckel saknas.
746795
2020-03-14