David Rosén byrå

David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAVID ROSÉN, byrå ur Futura-serien, fanerad i mahogny, mässingshandtag, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, byrån brickmärkt, höjd ca 74, 60x40 cm

Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage.
Nyckel saknas.

746795

2020-03-14