Sven Fahlstedt Grisslehamn

Sven Fahlstedt Grisslehamn
Sven Fahlstedt Grisslehamn
Sven Fahlstedt Grisslehamn
Sven Fahlstedt Grisslehamn
Sven Fahlstedt Grisslehamn
Sven Fahlstedt Grisslehamn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN FAHLSTEDT,(1900-tal): Vid hamnen, Grisslehamn, signerad och daterad Sven Fahlstedt-48, olja på pannå, ca 53x64 cm

746809

2020-03-10