E Sylvi

E Sylvi
E Sylvi
E Sylvi
E Sylvi
E Sylvi
E Sylvi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

E SYLVI (1900-tal): Vy över Neapelbukten med Vesuvius, signerad E.Sylvi, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 39x49 cm

746820

2020-03-10