Oidentifierad konstnär 1800-tal
2020-03-10
746835
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal), motiv med boskap och ryttare, osignerad, olja på duk, ca 28 x 36 cm
Krackeleringar, enstaka färgbortfall