Oidentifierad konstnär 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal), motiv med boskap och ryttare, osignerad, olja på duk, ca 28 x 36 cm

Krackeleringar, enstaka färgbortfall

746835

2020-03-10