Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD, 1900-tatlets första hälft, etikettmärkt Small Moorish Liberty & Co Inlaid Table, pärlemorsintarsia, oktogonal modell, höjd ca 66, diameter ca 51 cm

Avslag, fanerbortfall, slitage

746849

2020-03-14