Soffbord drivved underred i gjutjärn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, med drivved, underrede i svartlackerad gjutjärn, höjd ca 46, 145x80 cm

Slitage, fläckar, torrt

746851

2020-03-14