Kimmo Kaivanto serigrafi

Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi

Klubbat för:

150 EUR

150 EUR

KIMMO KAIVANTO (1932-2012) "Flagga", signerad samt daterad -79, serigrafi, 110/200, 21,5x28 cm

746861

2020-03-09