Corneille färglitografi ´Sérénité´

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Sérénité", Figurkomposition, signerad Corneille 2001, 101/200, färglitografi, bildmått ca 92x138 cm

746890

2020-03-10