Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Sérénité", Figurkomposition, signerad Corneille 2001, 101/200, färglitografi, bildmått ca 92x138 cm
746890
2020-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här