Lemania herrarmbandsur 18K guld
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LEMANIA, herrarmbandsur, 18K guld, 1960-tal, manuell, sekundvisare, stavindex, ref nr. 929-67, verk nr. 2014308, diameter ca 34 mm
Bruksslitage, repor, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
746895
2020-03-13