Lemania herrarmbandsur 18K guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LEMANIA, herrarmbandsur, 18K guld, 1960-tal, manuell, sekundvisare, stavindex, ref nr. 929-67, verk nr. 2014308, diameter ca 34 mm

Bruksslitage, repor, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

746895

2020-03-13