Lampfot

Lampfot
Lampfot
Lampfot
Lampfot
Lampfot
Lampfot
Lampfot
Lampfot

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAMPFOT, jugend, omkring 1900, signerad i plåten, koppar, höjd ca 27 cm

Ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage

746910

2020-03-13