Eldstadsluckor

Eldstadsluckor
Eldstadsluckor
Eldstadsluckor
Eldstadsluckor
Eldstadsluckor
Eldstadsluckor
Eldstadsluckor
Eldstadsluckor
Eldstadsluckor
Eldstadsluckor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELDSTADSLUCKOR, 1 par, 1700-tal, motiv med blomkrukro och piedestaler, präglad mässing, ca 45x15 per del,

Gamla lagningar, bruks och åldersrelaterat slitage

746923

2020-03-13