Jenni Porkka fotografi
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JENNI PORKKA, samtida, "Sky", signerad och daterad Jenni 2020 á tergo, numrerad 9/60, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
Ej examinerad ur ramen
746929
2020-03-08