Bo Hultén Mutatio färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO HULTÉN (född 1945): (13), Figurscener mm, signerade och numrerade, färglitografier, varierande mått, oramade

Smärre hanteringsveck

746939

2020-03-09