Gunghäst sekelskiftet

Gunghäst sekelskiftet
Gunghäst sekelskiftet
Gunghäst sekelskiftet
Gunghäst sekelskiftet
Gunghäst sekelskiftet
Gunghäst sekelskiftet
Gunghäst sekelskiftet
Gunghäst sekelskiftet
Gunghäst sekelskiftet
Gunghäst sekelskiftet

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNGHÄST, omkring1900, furu, skulpterad, med inläggningar, längd 108 cm, sitthöjd 24 cm

Proveniens: Vapnö utanför Halmstad

Bruksslitage

746952

2020-03-09