Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurscen, signerad Ulrica HV, 262/320, färglitografi, bladmått ca 49,5x64,5 cm, oramad

Fläck i marginalen

746956

2020-03-09