Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, stämplade 6224, mässing, stämplad på fotten, höjd (exl glödlampa) höjd ca 43 cm
En fotring med minre buckla
746962
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här