Curt Clemens litografier i portfölj

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): 15 originallitografier, i portfölj, signerade Curt Clemens, delvis daterade 1946, varierande storlekar

Delvis mörknade

746967

2020-03-09