Urna på fot sterlingsilver

Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver
Urna på fot sterlingsilver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA på fot, för potpurri, sterlingsilver, genombruten dekor av löpande hund, svenska importstämplar, Goldsmiths & Silversmiths Co, London 1900-talets mitt, höjd 20 cm, vikt 356 g

746976

2020-03-08