Yngve Ekström bordslampa Tulip

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, ´Tulip´, design Yngve Ekström, 1970-tal, vit plast, H ca 29 cm

Skador: Bruksslitage

746989

2020-03-12