Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSKRONA, plafondmodell, 1900-talets andra hälft, mässing och olikslipade prismor, 6 ljuspunkter, höjd ca 57, diameter 52 cm,

Bruksspår, en skada/lagad prisma, ej funktionstestad

747072

2020-03-10