Ljusstakar mässing och koppar

Ljusstakar mässing och koppar
Ljusstakar mässing och koppar
Ljusstakar mässing och koppar
Ljusstakar mässing och koppar
Ljusstakar mässing och koppar
Ljusstakar mässing och koppar
Ljusstakar mässing och koppar
Ljusstakar mässing och koppar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, sk Blekingeljusstakar, mässing och koppar, för 2 ljus vardera, höjd 26 cm

Skador och lagningar

747077

2020-03-09