Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
MINIATYRER, 8 st, keramik, bl.a John Andersson, Höganäs samt Sven Hofverberg, höjd 2-7 cm.
Skador: Ytslitage, enstaka nagg
747094
2020-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här