Miniatyrer

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

MINIATYRER, 8 st, keramik, bl.a John Andersson, Höganäs samt Sven Hofverberg, höjd 2-7 cm.

Skador: Ytslitage, enstaka nagg

747094

2020-03-12