Stol 1700-tal senbarock

Stol 1700-tal senbarock
Stol 1700-tal senbarock
Stol 1700-tal senbarock
Stol 1700-tal senbarock
Stol 1700-tal senbarock
Stol 1700-tal senbarock
Stol 1700-tal senbarock
Stol 1700-tal senbarock
Stol 1700-tal senbarock
Stol 1700-tal senbarock

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, bemålad, 1700-talets första hälft, senbarock, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 46 cm

Senare bemålning, stoppningen skadad

747099

2020-03-10